That New Beginning

September 8, 20154 COMMENTS
_U2A0478

Every September is another new year, another new beginning.

My gym is full with students back from summer vacations / newcomers ready to finally start that much advised healthy lifestyle. My planner is filling up with new plans and projects, some of which will take all winter. And my hair got cropped even shorter because I just wasn’t using them in full length. And when something becomes unnecessary/unwanted, one leaves it behind and moves forward.

This photo story took place just after we had finished working on the last feature for the upcoming Benji Knewman Vol.3. I’m wearing a dress from H&M Studio A/W15 collection (in stores worldwide starting tomorrow, September 10) and a hat adorned with a hand made mask featuring a dragonfly ornament by ANNA LED. The gray bag is also by H&M Studio A/W15.

Septembris ir vēl viens jaunais gads, vēl viens jauns sākums.

Mana sporta zāle ir pilna ar studentiem, kas atgriezušies no vasaras brīvdienām / jaunpienācējiem, kas apņēmušies beidzot pievērsties visur sludinātajam veselīgajam dzīvesveidam. Mans plānotājs pildās ar darbiem un projektiem, no kuriem daži mierīgi paņems visu ziemu. Un mani mati kļuvuši vēl īsāki, jo es vienkārši nelietoju tos pilnā garumā. Un kad kaut kas kļūst lieks un nevajadzīgs, no tā ir jāšķiras un vieglu soli jādodas tālāk uz priekšu.

Šis fotostāsts tapa īsi pēc tam, kad bijām pabeiguši darbu pie pēdējā materiāla Benji Knewman 3. laidienam. Jau ceturtdien tas iet uz druku. Tikmēr man mugurā ir kleita no H&M Studio Rudens/Ziemas 2015 kolekcijas (pārdošanā t/c Galerija Centrs un veikalos visā pasaulē no rītdienas, 10. septembra), bet galvā – cepure, kas papildināta ar masku ar spārēm no ANNA LED. Pelēkā soma arī ir H&M Studio Rudens/Ziema 2015.

#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Foto: Vika Anisko

Comments

aujau
September 10, 2015 at 9:02 am

bet patiesi gliiti!

Lidija
October 8, 2015 at 10:43 pm

beautifully said 

ZaneL
October 12, 2015 at 1:31 pm

Jautājums “ne par tēmu”, bet ļoti svarīgs – vai šogad Plānotājs būs? :)

    agnesiga
    October 12, 2015 at 10:37 pm

    >ZaneL

    Sogad The Planotajs netiks izdots, atvaino, ja sabedinaju. Toties tudal iznaks Benji Knewman Vol3., ka ari planaa ir vel shadi tadi mazi parsteigumi pirms Xmas – tas gadijumam, ja The Planotajs bija planots kaa davana, jo plaanaa ir maza, jauka alternativa davanai. Savukart ja The Planotaju lietoji pati, tad, jaa, soreiz bus jameklee cits.

Say What You Think

YOUR COMMENT