Palieciet mājās / Stay at home

May 11, 20128 COMMENTS

Vakar domubiedru lokā izskanēja spārnota frāze – “Latvji, brauciet jūriņā!” mūsdienu variants ir “Latvji, ejiet netiņā!”. Tas par to pašu tēmu, ko kustināju aizvakar – latviešiem savs dizains jāpiedāvā internetā. Kamēr īsākais ceļš uz pasaules tirgu ir Etsy, daži ķeras pie cietāka rieksta un atver paši savu interneta veikalu. Priecājos paziņot, ka man tik mīļie YUTA mājastērpi tagad pieejami iegādei, neatejot no datora. Spiediet te un iegādājieties savu biļeti bezrūpīgiem rītiem uz terases/dārzā.

Un priecājieties, tūlīt jau piektdienas vakars.

***

I told it once and will tell you twice – if you’re creating something great (fashion or interior related), the world is your oyster. All you need is online store. Start with Etsy. If feeling brave and independent, open your own as just did YUTA. Dressing gowns that I love so much and advise everybody to get, are from now on available online. Click here to purchase your ticket to carefree summer mornings on terrace/ in garden.

Celebrate, as Friday night is almost here.

Comments

May 11, 2012 at 1:35 pm

O, šie ir pat ļoti glīti, tāds smuks piegriezums un siluets! Bet vienīgais jau ir nedaudz apnicis lins un pieklusinātie krāsu toņi lielākajā daļā LV dizaina. Gribās kaut ko waildīgi košu!

May 11, 2012 at 4:18 pm

Teikšu atklāti, esmu vislielākais klasiskā halāta ienaidnieks – tas ir pārāk “ērts” apģērbs, kuram parasti nav nekādas estētikas vai romantikas. Vienvārdsakot, kad sieva sāk mājās nēsāt tikai halātus – uzskatiet, ka romantikai un laulībai ir beigas.

Bet šie pirmie modeļi izskatās pat ļoti atraktīvi. Un ar tādu nebūtu kauns pat dāmai iziet ārā līdz veikalam, ar atbilstošiem aksesuāriem, protams.

Vīriešiem, ārpus pirts, ja vien neesi sultāns, gan vajadzētu atturēties – kārtīgu cirvi pie halāta nepiekārsi.

Laura
May 12, 2012 at 7:47 pm
    agnesiga
    May 12, 2012 at 8:23 pm

    >>Laura
    Nicely done:) Paldies, tiesam labs atradums, vareja tikai but makenit paris cm garaki:) Smalks darbins, tiesaam.

vakardiena
May 13, 2012 at 7:36 pm

ar šādu halātu es varētu aizmirsties un aiziet arī līdz veikalam. lielisks!

Dillidolli
May 14, 2012 at 4:04 pm

Burvīgi halāti! Klau, latvju modes lauciņa kopēji un mīļotāji- vai jums ir zināms kāds informācijas resurss, kur visu šajā valstī šobrīd modes un tekstila industrijā notiekošo var redzēt vienkopus? Respektīvi, saraksts ar aktīvajiem dizaineriem, mazajiem ražotājiem…Darbojos LV eksporta lauciņā un mums te padomā veidot sadarbības, dikti noderētu vienkopus visu jauno dizaineru/apģērbu līniju/produktu katalogs, lai varētu to bīdīt ārpus LV. Ja kādi padomi, tips&tricks, neskopojieties!

May 14, 2012 at 6:04 pm

Dillidolli, tepat, pie Agnesigas tak viss ir! ;)

May 17, 2012 at 2:35 am

ljoti tieshi patiik lins un pieklusinatie kraasu toni jo kkaa sjkjiet ka apkaary visa ir paarpaareem ….

Say What You Think

YOUR COMMENT