Es tūlīt ģībšu / I'm going to faint

January 17, 201212 COMMENTS

- ‘OMG, OMG, OMG, dabūšu algu, salikšu pilnu grozu tajā veicītī!!!’

– ‘Tur vesela kaudze ar jaunumiem sabirusi, es mirstu!!!’.

Tāda bija mūsu e-sarakste (plus iztēlojieties divu meiteņu spiedzienus) vakarnakt ar draudzeni Madaru. Iemesls – japāņi. Pareizāk sakot, viņu nenogurstošā spēja visam, kas nekustas, ieviest dzīvību. Arī aifonam, saprotams. Apvalciņš kā kaķis, rozā audiokasete, koala, vai pat, es atvainojos, reāla roka, lai telefonu vieglāk satvert (un, kā japāņi skaidro – vienatnē nebūtu tik skumji…). Arī par piekariņiem ir padomāts. Zināms, ka aifonam tos nav kur piekārt. Bet var taču iespraust austiņām paredzētajā vietā! Un telefons tiek pie maza, mīļa draudziņa. Par to krājkasīti (skat. video) es nemaz neizteikšos. Labi, ka šim blogam līdzi nenāk skaņa, jo tad es būtu jums piespiegusi pilnas ausis.

Ak, jā. Kur to visu dabūt. Japānā, protams. Par laimi, tādiem kā mums ir radīts online veikals Strapya World. Vakar saņēmu pirmo (ehem, zinu, ka tā tiešām nebūs vienīgā) paciņu. Piegāde ir ātra, droša un galīgi ne dārga. Plus čekā jums novēlēs priecīgus svētkus.

Es mīlu tos japāņus.

P.S. Paldies, Inga, ka reiz padalījies ar šo zelta adresi.

***

‘OMG, OMG, OMG, my shopping cart will be SO full when I get my salary!!!’

‘They have added so many new stuff, I’m gonna die!!!’

That’s a small excerpt (plus imagine two girls screeching like mad) from our last night e-chat with my friend Madara. Who is to blame if not Japanese, their ever expanding wish to make alive everything not supposed to be, well, alive. Including iPhone, that is. Want a case in shape of a kitty, pink audio cassette, koala bear or, I beg your pardon, a real life sized human hand (easy to handle the phone plus you never get, ahem, lonely…)? They’ve also thought about straps. As you know, iPhone has nothing to hang it from. But what about a tiny plug to put into the audio jack? And the phone gets a cute little friend. Please, don’t get me started on that money bank (check the video). You’re lucky this blog doesn’t come with audio function or else you’d become deaf from my shrieking.

Well, yes. Where do one get these silly things? In Japan, surely. Luckily for us living far away, there’s online shop Strapya World. Yesterday I laid my hands on my first parcel from Strapya World (and yes, knowing myself, it is indeed only the first one as there are many others to come). Shipping is fast, reasonable priced and safe. Plus you will get a season’s greeting printed in your invoice.

Oh, I love those Japanese.

P.S. Thanks, Inga, for sharing with me this golden web address now a while ago.

Comments

January 17, 2012 at 10:49 am

Jaa lielisks atsvaidzinajums,hologrammu veidigie vel tev te trukst!

January 17, 2012 at 11:00 am

Koka apvalciņš man likās visjaukākais.

ilze
January 17, 2012 at 11:00 am

Woooow, tas koka ir tik..negribas teikt ”stilīgs”, teikšu – dizainisks! Mans favorīts!

January 17, 2012 at 11:16 am

tā roka ir ģeniāli creepy

January 17, 2012 at 11:28 am

nu jaaaa….labi ka pie visiem somu kurpju zhurnaalu teeriniem man nav mobilo aksesuaaru teerini jaapieskaita….ir skaisti un taa bet neeepaldies…atceramies, saakumaa mobilais bija kaa mobilais un tad visi mainiija nokia vaacinjus un siemens…un tad atkal visiem mobilie bija tik kruti – silver the best un un nekaadu mainaamo vaacinu vai aksesuaaru…un luuk aplis apgaajis un atkal visvisvisaadi mobilo tuningi… bet forshaakais shajaa visaa ir tieshi taa izdoma ehhhhh

January 17, 2012 at 11:37 am

hihi, you’re welcome ;)
tas veiciits ir zelta bedre

A.
January 17, 2012 at 1:05 pm

Mmm..tas koka man patika vislabāk, bet tā kā man ir nokia, kuru lietošu, līdz kamēr tā nomirs, tad aifona man nav un nav liela varbūtība, ka kādreiz būs, jo pieturos pie uzskata, ka telefons ir priekš zvanīšanas un sms sūtīšanas, man ir pārāk piepildīts laiks, lai vēl aizrautos ar telefonu.. un tā vāciņiem, lai cik tie smuki arī nebūtu. Ir interesanta lieta, ko teica kāds bagāts vīrs – viņš esot pārdevis savu dārgo telefonu un nopircis visvienkāršāko, kādu bija iespējams dabūt, jo esot saskaitījis, ka savā telefonā viņš pavadot vismaz 3-4 h dienā… man pārgāja uzreiz visa vēlme pēc ūber šika telefona :)

Paula
January 17, 2012 at 1:17 pm

aaa, tā avangarda sērija un koka sērija super! žēl, ka man ir Nokia!!

    agnesiga
    January 17, 2012 at 5:41 pm

    >>>
    Tai lapaa ir aksesuari praktiski visam – ipadiem, aifoniem, citiem telefoniem etc etc. Te es tikai ar aifoniem aizravos :))))

Aga
January 17, 2012 at 1:38 pm

Tie cilveki kas par sitadam lietinam iefano noteikti ir sajusma. Lai nu ka, ta roka man likas varen friikaina! ja es sito redzetu uz ielas, zin man liktos , ka man radas no ieprieksejas dienas sausmenes kads kadrs :) Bet interesanta ta domasana japaniem, re uztaisisim roku, lai tas vientulais izmisusais cilveks beidzot spetu just ka kads vinam ir:) Luk gribetos zinat cik tadas rokas nedela tiek pasutitas..

Agnesīte
January 17, 2012 at 7:19 pm

Sveika, Agnesiga! :)
Šogad beigšu 12. klasi, un, cik zinu Tu esi mācījusies Latvijas Kultūras akadēmijā. Man Tev būtu pāris jautājumiņi. Vai drīkstu caur e-pastu sazināties? Zinu, protams, ka Tev nav daudz brīvā laiciņa, bet tie būs tikai daži jautājumiņi.

January 17, 2012 at 7:25 pm

This is too damn cute!!! Especially the kitten money box – sooo adorable!!!!! Love it so much! EEEk!

>’.'<

Say What You Think

YOUR COMMENT