Can’t Touch This

March 26, 20146 COMMENTS

As Joey Tribbiani from Friends once said: “I mean, what’s not to like? Custard, good. Jam, good. Meat, good!” Back then it was all about Rachel’s attempt to make a trifle for dessert when she ended up putting two recipes together so it had beef and peas in it.

For Australian born and UK based jewellery designer Jennifer Loiselle it’s all about mixing things too. Minus the beef. Pink pineapples, silver cherries and sparkling blue lips from her new collection Tutti Frutti is right what I’ve been looking for this spring. Just add a bit of irony.

***

Kā reiz teica Džoī Tribiāni no seriāla Draugi: “Kas gan te var negaršot? Olu krēms – garšīgi. Ievārījums – garšīgi. Gaļa – garšīgi!” Toreiz tas bija veltīts Reičelas pagatavotajam desertam, kurā, pateicoties salipušām pavārgrāmatas lapām, iemaldījās arī zirnīši un liellopa gaļa.

Arī Austrālijā dzimusī un Londonā dzīvojošā rotaslietu dizainere Jennifer Loiselle mīl miksēt receptes krāsas un formas un dara to ar aizrautību. Rozā ananāsi, sudraba ķirši un zilas, spīdīgas lūpas no jaunākās kolekcijas Tutti Frutti ir tieši tas, ko meklēju šim pavasarim. Vien pieberiet klāt mazliet pašironijas.

Comments

aujau
March 26, 2014 at 10:23 am

100%

Kristīne
March 26, 2014 at 11:30 am

Ak vai, cik jauki! :)

March 26, 2014 at 12:26 pm

paldies, ka sho mums uzdavini, es pat teiktu, man manaa varda dienaa….tieshi pa mania gaimei…. plaukstu auskarus? vai luupu auskarus?…super…

March 26, 2014 at 12:31 pm

oh vai zilie acu auskari………:D

March 26, 2014 at 2:07 pm

Auskari pat mani uzrunāja … :)

Lelde
March 9, 2016 at 5:28 pm

Patīk viss, kas krāsains. Laikam pavasaris tuvojas.

Say What You Think

YOUR COMMENT